Зрошення

ВИДИ ЗРОШЕННЯ:

Ручне;
Автоматичне (САЗ);
Стаціонарне (напівавтоматичне);
Мікрокрапельне;
Зрошення зимових садів і балконів;
Підгрунтове (підкореневе); 
Зрошення «зелених дахів» та терас.

РУЧНЕ ЗРОШЕННЯ:
ручной полив

Ручне зрошення – це підземна мережа трубопроводів, що з`єднують джерело водопостачання з водорозбірними колонками (іх ще називають гідрантами або водяними розетками). Ми можемо змонтувати стільки точок під`єднання води, скільки Ви вважатимете за потрібне.

Після монтажу системи ручного зрошення за допомогою шлангів та водорозбірних колонок  Ви зможете в будь-якому, зручному для Вас місці, під`єднати потрібний Зрошувач, Пістолет для зрошення, Щітку для миття доріжок або Миючий комплекс високого тиску.

Водорозбірна колонка має вмонтований зворотній клапан, тому вода поступє в шланг при його під`єднанні і  автоматично припиняє поступати при від`єднанні.   

АВТОМАТИЧНЕ ЗРОШЕННЯ:

Система Автоматичного Зрошення (САЗ) – це складна  інженерно-технічна система взємозвязаних гідравлічних та електричних вузлів, які здійснюють зрошення будь-якої ділянки автоматично - згідно заданій програмі, яка вводиться оператором поливу і є оптимальною саме для Вашої ділянки.

Автоматичне зрошення на Вашій ділянці  – це Ваш вільний час, який Ви зможете проводити з дітьми і близькими, а також це впевненість в якісному щоденному зволоженні ваших зелених улюбленців.

Реалізація автоматичного зрошення потребує комплексного підходу.  Грамотне  проектування, професійний монтаж та своєчасне обслуговування системи автоматичного зрошення безпосередньо впливає на термін її експлуатації, а також на якість і ефективність функціонування. 

Професійний підхід спеціалістів нашої компанії  до вирішення завдань на всіх рівнях допоможе спроектувати і встановити зрошувальне обладнання з урахуванням всіх норм та вимог озеленювачів, особливостей конкретного водопостачання і ландшафту (висадки зелених насаджень) на Вашій ділянці.

Установка автоматичного зрошення на промислових об`єктах та громадських територіях однозначно призведе до економії води, а також суттєво знизить витрати на заробітну плату персоналу з обслуговування

Переваги установки системи автоматичного зрошення:

Економія Вашого часу та здоров`я;
Зрошення без участі людини (людський фактор – зводиться до мінімуму);
Зрошення ділянки в сприятливий для озеленення час (ніч-ранок);
Рівномірність зрошення території;
Індивідуальне зрошення кожної зони;
Можливість зрошення великих територій;
Керування за допомогою Пульта Дистанційного Керування та через Wi-Fi;
Можливість контролю за САЗ з допомогою персонального комп`ютера.

Основні елементи САЗ:

Система забора воды;
Система водоснабжения;
Сеть трубопроводов;
Автоматика системы полива;
Дождеватели и микрокапельные системы;
Водоразборные колонки – гидранты для ручного полива;
Комплектующие.

установка системы автоматического полива

Установка автоматичного зрошення

Автоматичне зрошення – це складне інженерне рішення, яке потребує комплексного підходу в реалізації. Правильне проектування, монтаж і обслуговування системи автоматичного зрошення безпосередньо впливає на термін її експлуатації, а також на якість функціонування. Довіривши процес встановлення зрошувального обладнання спеціалістам ншої компанії, ви можете бути   впевнені у високій якості наданих послуг.

Професійний підхід до вирішення завдань на всіх рівнях допоможе спроектувати і встановити зрошувальну техніку з врахуванням усіх норм, правил та ландшафтних особливостей території. Це дозволить гарантувати правильний догляд за рослинами, а також суттєво знизить витрати на вирощуванні  та обслуговуванні зелених насаджень в приватних володіннях, на гроромадських та міських територіях, а також в заповідниках і в ботанічних садах.

Проектування

Монтаж будь-якої інженерної комунікації, в тому числі зрошення, починається з проектування. Від  правильності  розробки проекту безпосередньо буде залежати об`єм фінансових затрат замовника, надійність, ефективність і довговічність роботи будь-якої системи.

Слід відзначити, що не існує абсолютно однакових проектів. Навіть при монтажі систем зрошення на абсолютно однакових ділянках з однаковим водопостчанням - . (наприклад - біля таунхаусів) потрібно враховувати оригінальність висадки рослин, які залежать від побажання конкретної людини і відповідно озеленення завжди різне.  

Для почтку необхідно визначитись з видом зрошення. 

Проектувальники або менеджери нашої компанії завжди грамотно і зрозуміло проконсультують  – яке саме зрошення  необхідно для конкретних груп рослин або площ.

Ваше завдання  зводиться лише до вибору відповідної якості обладнання, яке буде встановлюватися.

Складність проектування в тому, що необхідно підібрати відповідне зрошувальне обладнання з його технічними характеристиками і можливостями з урахуванням індивідуальних особливостей Вашої ділянки, а саме

  • Побажання і вимоги Господаря;
  • Вимоги озеленювачів і садівників (технічне завдання);
  • Норми і режими зрошення;
  • Автоматичне або напівавтоматичне зрошення;
  • Особливості архітектури і ландшафту ділянки;
  • Розміщення вже висаджених рослин і загальний дендроплан озеленення;
  • Потужність джерела водопостачання системи зрошення;
  • Відсоток перекриття зрошувальної площі зрошувачів, тобто ступінь рівномірності зрошення (а не просто відсутність «мертвих зон» на ділянці);
  • Конструкція підземного розгалуження;
  • Можливість монтажу централізованого пульта керування і не менш важливо - в приміщенні чи на вулиці.

А також з Вами узгоджуються Спеціальні можливості - починаючи з установки датчика дощу до  монтажу і пусконаладки диспетчеризації автоматичного зрошення з можливістю керування через Інтернет.
Монтаж

Монтаж автозрошення - це один з найбільш важливих і відповідальних етапів на стадії реалізації проекту. В перелік робіт входять земельні роботи,  прокладка і монтаж системи трубопроводів, встановлення зрошувачів, монтаж окремих вузлів системи зрошення, водорозбірних колонок (водяних розеток), вузла водопостачання; прокладка кабелів автоматизації,  монтаж блоків автоматики, а також роботи пусконалагоджувального характеру. Слід відзначити, що деякі роботи можуть вестись паралельно, тоді як інші повинні проводитись при дотриманні чіткої послідовності. Якість виконання монтажноналгоджувальних робіт безпосередньо залежить від використаних матеріалів і рівня кваліфікації спеціалістів. Без відповідних навичок і досвіду здійснити якісний монтаж зрошення буде надзвичайно важко, тому у вирішенні подібних питань краще звернутись до професіоналів нашої компанії, які вже більше 17 років удосконалюють свої навички саме в області  зрошення і водопостачання в цілому. Використання сучасного  обладнання і передових технологій дозволяє в максимально короткі терміни проводити професійне встановлення зрошувальної техники будь-якої складності.

Монтаж систем зрошення на озеленених ділянках
Завжди «болючим» питанням для замовника є встановлення зрошення на ділянці, де всі рослини  вже висаджено і вже росте трава ! Для таких цілей, наша компания застосовує технологію прокладки траншей «по газону», а також здійснення «проколів» під готовими доріжками. Це дає можливість в максимально стиснуті терміни практично повністю відновити ландшафт без пошкодження рослин. Для збереження газону є одна дуже  вагома умова – наявність саме газону з сильною кореневою структурою. Укорінена трава дозволяє зрізати і відкласти в сторону дернину, яку після подальшого заглиблення і монтажу можна повернути на своє місце. Як показала практика на більшості виконаних об`єктів після другого покосу газону місце прокладки комунікацій зрошення вже не видно.
Сервісне обслуговування

Система автоматичного зрошення, як і будь-яке інженерне обладнання, потребує періодичного обслуговування, планового ремонту і проведення профілактичних заходів. Крім того, для забезпечення нормального функціонування, зрошення необхідно обов`язково підготувати до зимового періоду. Дана процедура проводиться шляхом продувки трубопроводу повітрям, комплексного осушення всіх вузлів системи, які знаходяться в зоні промерзання; а також забезпечення зберігання насосного обладнання в приміщеннях з температурою не нижче +1°С.  До початку зрошувального сезону система підключається до водопостачання і проводиться цілий комплекс пусконалагоджувальних робіт.

Наша Компанія надає повний комплекс послуг з продажу, доставки, встановлення та обслуговування не тільки  професійного зрошувального обладнання в Україні. Ми допоможемо Вам провести пусконалагодження  зрошувального  обладнання будь-якої складності і складемо з Вами договір на сервісне обслуговування.